Dakaras

TRELO Dakaras 2024

Naujus metus pasitinkame drąsiai ir turėdami misiją. 2024 metų Dakaras mums, treliečiams, prasideda Saudo Arabijoje ir iššūkiais nešant Vyčio vėliavą per Artimųjų rytų dykumą. Net neabejojame, jog prireiks kantrybės ištveriant karščius ir ilgus kelionės kilometrus nuomotuose automobiliuose, o kone 10 dienų 24/7  praleisdami drauge su treliečiais ne tik stiprinsime komandinį ryšį, bet ir ieškosime naujų kolegų mūsų remonto centrams.

Kartą Benediktas Vanagas yra pasakęs: „Jūs esate kaip tikri Vyčiai, kurie siekia užkariauti Europą”. Ir visa tai – ne melas. Juk mūsų treliečių tikslas yra atidaryti nemažai remonto centrų Vakarų Europoje ir įsitvirtinti komercinio transporto remonto rinkoje kaip stipriu, veržliu ir drąsiu konkurentu tarp kitų sunkaus transporto remonto žaidėjų. Siekiame išsiskirti savo profesionalumu, greitai ir laiku atliekamais remonto darbais dėl servisuose laikomų atsarginių dalių kiekio (ir visai nesvarbu kokio modelio sunkvežimis tai bebūtų) ir suteikti kompetetingą pagalbą, atsiradus netikėtiems gedimams keliuose. Argi visa tai neskamba kaip Vytis, kuris dar iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų simbolizavo lietuvius kaip drąsius karžygius, patikimus valdininkus ir sugebančius darbus atlikti puikiai ir iki galo?

Todėl pasitelkę ryžtą ir savo svajones, keliaujame į Dakaro ralį ir palaikyti Benediktą bei visą Toyota Gazoo Racing Baltics komandą, ir skleisti žinią Europai, kad Vyčiai ateina!

TRELO drauge su Benediktu Vanagu

Į Dakarą keliaujame jau nebe pirmus metus. Mūsų kelionė ten prasidėjo dar 2020 metais, kai pradėjome bičiuliautis su Benediktu Vanagu, o savo draugystę tęsiame dar iki šiol.

Nors iš pradžių mūsų apsilankymas Dakaro ralio lenktynėse buvo gana kuklus, bėgant metams, TRELO ten nuvažiuoja vis drąsiau ir ryžtingiau lyg koks Vytis. Pradėję savo kelionę nuo savo vardo parodymo ant #blackhawk bolido, šiais metais ten vykstame gerokai solidžiau į Saudo Arabijos dykumas siųsdami visą sirgalių – reporterių komandą.

Kodėl TRELO vardas ant priekinio Blackhawk sparno?

Turbūt nė vienas lietuvis negalėtų įsivaizduoti Vyčio be savo kalavijo. Lygiai taip pat ir mes negalime įsivaizduoti Benedikto Vanago automobilio be ant priekinio sparno besipuikuojančio TRELO vardo. Ši vieta buvo pasirinkta ne veltui. Dar tada, kai lenktynininkas mus apibūdino kaip „Vyčiais, užkariaujančiais Europą”, ši mūsų vardo pozicija išties įgavo prasmę. Kaip Vytis, drąsiai besiverždamas į priekį rankos mostų lekia su kalaviju, taip mes įsitvėrę didžiulius savo amato įrankius, puolame padėti sunkvežimiams, ištiktiems bet kokio gedimo. Tad ši vardo vieta – tarsi rankoje esantis kalavijas, kuriuo ryžtingai veržiamės į Europą, vedami ne tik plėtros tikslų, bet ir siekiu parodyti, jog lietuviai – tikri savo srities asai.

Turbūt daugelis sutiktų, kad Vytis nebūtų Vytis be savo kalavijo, kaip mechanikas be savo veržliarakčio ar atsuktuvo nebūtų savo srities specialistu. Juk tai neatsiejami įrankiai, simbolizuojantys profesionalumą ir kompetenciją darbui, kurį kiekvienas mokame atlikti geriausiai.

TRELIEČIO DIENORAŠTIS

2024 metų Dakaro ralis, mums, treliečiams, prasidėjo ypatingai. Pradedant vykdyti Naujųjų metų rezoliucijas, subūrę nemažą sirgalių – reporterių komandą, išsiuntėme juos į Saudo Arabijos dykumas rimtai misijai: ne tik palaikyti Benedikto Vanago ir kitų lietuvių ralio trasose, bet ir skleisti lietuviškumo žinią Europai – „Vyčiai ateina”. Tam, kad mus išgirstų, mūsų komanda dosniai dalinasi vaizdais iš Dakaro ralio užkulisių, ko neparodo jokia televizija. Tikros ir nesuvaidintos emocijos, neredaguoti vaizdai ir įspūdžiai, aprašyti treliečio Pauliaus, nukeldins jus į tokį Dakaro ralį, tarsi patys jį patirtumėt savo kailiu.

Dakaras baigėsi – prasideda Dakaras!

Taip šias ralio lenktynes kiekvienais metais apibūdina mūsų kolega ir komandos draugas Benediktas Vanagas. Nors pasiekėme 2023 metų Dakaro finišo liniją, startuojame jau kitame, pradėdami naujus darbus. O kaip vyko šių metų mūsų Dakaras Dakare, kuriame buvo ir trelietis Modestas Vaitkūnas – kviečiame susipažinti naršant šiame puslapyje!

Ką darysim '23 Dakare?

Vos tik prasidėjo 2023 metų Dakaras, mes taip pat pradedame ne tik didžiulę Benedikto Vanago ir TOYOTA GAZOO Racing Team palaikymo kampaniją, kartu į dykumą išsiųsdami savo darbuotoją, trelietį Modestą, bet ir paleidžiame prizų dalybų maratoną. Kol vyks šios įspūdingos lenktynės, mes jus džiuginsim: 

○ Įvairiais konkursais Trelo Facebook paskyroj. 

○ Dakaro ralio metu užprenumeravus TRELO naujienlaiškį (2022.12.31 – 2023.01.14) – galimybė dalyvauti kasdieniniam burtų traukimo konkurse ir laimėti TRELO įsteigtų prizų. O jeigu norėtumėt dirbti mūsų įmonėj – įsidarbinusiems kandidatams bus garantuotas Dakarietiškas treliečio dovanų rinkinys. 

○ #TreliečioDienoraščio naujienomis tiesiai iš Saudo Arabijos dykumos.

Dakaro '23 Konkursai

Apsilankyk mūsų Facebook paskyroj ir susipažinęs su konkurso taisyklėmissudalyvauk! Vienas kitas TRELO prizas nepamaišys.

Prenumeruok TRELO naujienlaiškį Dakaro ralio lenktynių laikotarpiu (2022.12.31 – 2023.01.14), ir iškart gauk galimybę sudalyvauti kasdieniniam burtų traukimo konkurse ir laimėti prizų. Dienos konkurso laimėtojus skelbiame kitą dieną.

Prizų muziejus, kuriame apsilankęs gali pamatyti, ką gali laimėti, dalyvaudamas įvairiose mūsų organizuojamuose konkursuose.

Trelietis Dakare

Vos tik sušvitus galimybei išvykti į Dakaro ralio lenktynes, mūsų treliečiai nesnaudė. Savo darbuotojams surengę vidinį metų konkursą, kurio pagrindinis prizas – kelionė į Dakarą – sulaukėm įdomių kovų. Treliečiai rungėsi Žinių, Greičio, Ištvermės ir Kūrybinėse užduotyse, iš kurių suvedus galutinius rezultatus, paaiškėjo vienas nugalėtojas – Modestas.

Ne kiekvienas turim galimybę išvykti į Dakarą. O tai ką matom Dakaro ralio laikotarpiu iš sportininkų perspektyvos – tai tik viena medalio pusė. Todėl mes nusprendėm viską, kas vyksta lenktynėse, atskleisti iš paprasto žmogaus pusės, nenuslėpdami pikantiškų detalių, emocijų ir išgyvenimų. #TreliečioDienoraštis – tai atviras treliečio Modesto kelių savaičių pasakojimas apie tai, ką jam tenka patirti ir pamatyti, būnant Dakare. Tad, jeigu nesi buvęs dykumojir norėtum į viską pažiūrėti iš arčiau, paskaityk treliečio dienoraštį.

Dakaro '22 prisiminimai

Kupinas įspūdžių ir netikėtų įvykių vingių, 2022 metų Dakaras mums buvo ypatingas. Pirmą kartą į šias lenktynes, kartu su Benediktu Vanagu ir jo TOYOTA GAZOO Racing Team komanda, išvyko ir TRELO direktorius, trelietis Donatas Mockus. Nors ir palaikydami Benediktą ir jo komandą tiek bivake, tiek lenktynių trasoje, šią įsimintiną kelionę teko užbaigti ankščiau nei planuota. Benedikto automobilis BlackHawk, dideliu greičiu užvažiavęs ant netikėtai kely „išdygusio” smėlio kupsto, pakilo į orą ir kelis kartus vertėsi. Laimei, nors vairuotojui ir šturmanui nieko nenutiko, tačiau ties šiuo skrydžiu lenktynės bei kaupiamos Donato patirtys baigėsi.

Susipažinkit su Dakaro ’22 istorija, kurią aprašo Donatas savo trelietiškame dienoraštyje. Kupinas įvairiausių netikėtumų treliečio pasakojimas jūsų malonumui!