Apie mus

Apie TRELO sunkvežimių serviso centrus

Esame tarptautinė, nuolat auganti ir ambicingų tikslų siekiant įmonė, telpanti į pavadinimą TRELO.

Verslo kelionę pradėję dar 2010 metais, ilgus metus ėjome (ir vis dar einame) augimo keliu sunkvežimių remonto versle. 2013 metais atidarėme pirmąjį, tikrą sunkvežimių remonto centrą Genk, Belgijoje, vėliau tik plėtėmės ir šiuo metu 4 Europos šalyse (Lietuva, Belgija, Vokietija ir Prancūzija) turime 9 remonto centrus. Čia mūsų specialistai jau daugiau kaip dešimtmetį kokybišku darbu džiugina klientus, teikdami įvairaus spektro paslaugas už teisingą kainą. Nuo sunkvežimių ir priekabų remonto iki visos būtinos techninės pagalbos kelyje – tai rasite „TRELO | Truck & trailer service” centruose Lietuvoje (Vilnius ir Kaunas), Belgijoje (Genk ir Antwerpen), Vokietijoje (Lahr ir Viersen) bei Prancūzijoje (Paris, Lyon ir Metz).

9 remonto centrai Europoje
Trelo History Timeline

2023 metais augimo kelyje žengėme svarbų strateginį žingsnį – įsigijome įmonę UAB „Autotrekas“, valdančią keturis automobilių padangų ir serviso centrus Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Mažeikiuose. Aukštos kompetencijos, ilgamečiai darbuotojai ne tik turi teisę atlikti ir garantinius remonto darbus, bet ir yra pasiruošę suteikti visą reikalingą informaciją apie parduodamus produktus „TRELO | Automobilių padangos ir servisas“ centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Mažeikiuose!

2024 metus pasitikome išsikeldami ambicingus tikslus – plėsti lengvųjų automobilių mažojo serviso ir priedų automobiliams segmentą. Lydini šio tikslo, įsigijome įmonę UAB „Stogo bagažinės“, kuri ilgus metus klientams Lietuvoje siūlė stogo bagažinių, skersinių ir dviračių laikiklių nuomos bei prekybos paslaugas. Sukaupta ilgametė patirtis, kruopščiai atrinktos, laiko patikrintos prekės ir malonus aptarnavimas laukia jūsų „TRELO | Stogobagazines.lt“ centre (Kaune)!

Drauge su UAB „Stogo bagažinės“ įsigijimu, tęsiame ir kitą jų pradėtą veiklos segmentą čia, Lietuvoje. Tapome oficialiais švediško produkto Modul-System atstovais Lietuvoje. Tai – įranga komerciniams N1 tipo mikroautobusams – įvairūs moduliai, lentynos, stelažai, spintelės, darbastaliai, apšvietimas, sienų ir grindų danga bei dar daugiau. Tam, kad jūsų darbas būtų patogesnis. Klientams suteikiame viską – nuo projektavimo iki montavimo. Visą tai rasite po nauju prekiniu ženklu – „TRELO | Modul-System“.

Klientai mumis pasitiki, o mes nuolat stengiamės jų pasitikėjimą pateisinti, siekdami palengvinti jų kasdienybę ir suteikti saugumą bei komfortą kelyje. Užtikriname vieną – TRELO dirba tikri savo srities profesionaliai, užtikrinantis aukščiausios kokybės paslaugas ir malonų bendravimą.

Kodėl verta rinktis TRELO?

Klientai mus renkasi, nes galime pasiūlyti:

 • Sąžiningumą ir patikimumą – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrus vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbus
 • Trumpą remonto laiką, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbį aptarnavimą visuose remonto centruose
 • Paslaugą už geriausią galimą kainą
 • Pagalbą kelyje

TRELO sunkvežimių remonto centrai

TRELO remonto centrai sėkmingai veikia Genke ir Antverpene (Belgija), Lahre ir Viersene (Vokietija), Lione, Paryžiuje, Metze (Prancūzija), Kaune ir Vilniuje (Lietuva). Šios geografiškai patogios vietovės leidžia lengvai pasiekti vežėjus ir techninę pagalbą suteikti didžiojoje Vakarų Europos dalyje. Tuo tarpu Vilniuje įsikūrusi TRELO administracija užtikrina sklandų padalinių darbą ir profesionalų procesų valdymą.

Ilgametė tarptautinė patirtis suteikė lankstumo, todėl esame orientuoti į plėtrą ir partnerystę. Mes drąsiai žvelgiame iššūkiams į akis, nuolat tobulėjam ir siekiam inovatyvių sprendimų įvairiose srityse. Savo klientams užtikriname sklandų bendravimą ir profesionalų problemų sprendimą už geriausią įmanomą kainą. Greitai, sklandžiai ir paprastai.

Prancūzija

 • Lyon
 • Paris
 • Metz

Lietuva

 • Kaunas
 • Vilnius

Belgija

 • Genk
 • Antwerp

Vokietija

 • Lahr
 • Viersen

Domina mūsų paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Prisijunkite prie TRELO komandos

TRELO ieško remonto technikų, autoelektrikų, darbų vadovų ir kitų specialistų. Mes stengiamės sukurti puikias sąlygas darbui, nuolatiniam įgūdžių kėlimui ir vertiname nuoširdumą, profesinę patirtį, kalbų mokėjimą ir komandinį darbą. Jei norite dirbti dinamiškoje, pozityvioje aplinkoje ir būti veržlios komandos dalimi, prisijunkite prie mūsų!

 • Nikas Paulauskas (Tiekimo vadybininkas, 4 metai)

  Būti Trelo – tai būti dalimi ir prisideti prie pastoviai augančios ir progresuojančios kompanijos, kuri garsina Lietuvą 🇱🇹 Mane čia motyvuoja darbo ir pastangų įvertinimas 😎

 • Paulius Stravinskas (Personalo ir komunikacijos vadovas, 3 metai)

  Dirbti TRELO – tai dirbti SAU – esi savo darbo laiko šeimininkas. Dirbdamas čia nuolat tobulėji ir augi drauge su visa komanda ir įmone. Mane labiausiai motyvuoja laisvė ir tai, kad tavo įdedamas darbas ir pastangos yra visiškai adekvačiai įvertinamos. TRELO tikrai gali pasigirti tinkamu požiūriu į darbuotojus.

 • Eugenijus Petraška (Tiekėjas, 2 metai)

  TRELO – toli į priekį matanti kompanija. Teisingai pasirinkau, tapdamas jos nariu. Čia mane motyvuoja kasdien iškylantys iššūkiai, neleidžiantys smegenims apkerpėti. Noriu maksimaliai prisidėti prie kompanijos augimo ir klestėjimo. Taip pat labai motyvuoja darbas kadencijomis, suteikiantis galimybę laisvu metu keliauti ir dar daug mažesnių bonusų.

 • Karolis Giga (Pirkimų ir logistikos direktorius, 7 metai)

  Įdomu, nes įmonė nenustoja augti, o kaip žinia augimo procesas neleidžia stovėti vietoje, verčia judėti į priekį, augti ir tobulėti. Mane čia labiausiai motyvuoja mano, kaip vadovo turima komanda – dirbdamas su tokiais žmonėmis tu tiesiog negali sau leisti būti nemotyvuotu.

Pasitenkinimo darbu rodiklis – 8,23 iš 10
Sunkvežimių remontas ir priežiūra