Oro kompresorių remontas

Sunkvežimių oro kompresorių remontas

Sunkvežimio kompresorius yra būtinas šio krovininio automobilio elementas, todėl būtina reguliariai tikrinti, kad jis veiktų taip, kaip priklauso.

Pagrindinė jo funkcija yra tiekti suslėgtą orą sunkvežimio stabdžių sistemoms ir pneumatinėms pakaboms. Įprastai toks oro kompresorius yra valdomas sunkvežimio varikliu, sutepamas per variklio alyvos tiekimą ir aušinamas variklio aušinimo skysčiu. Taip pat yra kompresorių, valdomų hidraulikos pagalba.

Esant oro kompresoriaus gedimams iš karto pastebėsite tai, kad sunkvežimio stabdžiai neveikia taip, kaip įprasta. Tam, kad sunkvežimio stabdžių sistema veiktų tinkamai, būtinas nuolatinis suslėgto oro tiekimas.

Oro kompresoriaus gedimus gali lemti daugybė priežasčių –  dažnai ir neekonomiškai naudojami stabdžiai, didelis pneumatinės pakabos svyravimas, pastebimas oro sistemos nuotėkis ir t.t. Visus juos būtina iš karto šalinti.

Dažniausi oro kompresoriaus gedimai susiję su apsauginio vožtuvo pažeidimais, oro filtru ar slėgio reguliatoriumi. Vos pastebėjus pirmuosius ženklus, verta apsilankyti remonto centruose. Taip išvengsite didesnių nuostolių.

Nuo ko priklauso oro kompresorių remonto kaina?

Oro kompresorių remonto kaina priklauso nuo darbų apimties, sudėtingumo bei reikalingų detalių. Ne visuomet galima pataisyti sugedusias detales. Kita vertus, ne visada tai daryti iš viso apsimoka. Tai gali pasakyti tik pasakyti tik patyrę darbuotojai, sukaupę ilgametę darbo patirtį.

TRELO remonto centrų darbuotojai Vilniuje, Kaune ar Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje – padės rasti tinkamiausią sprendimą ir pašalins bet kokius gedimus, susijusius su sunkvežimio oro kompresoriumi.

Kviečiame registruotis remontui jau dabar!

Vos pastebėjus pirmuosius oro kompresoriaus gedimo ženklus būtina juos tvarkyti. Detalės susidėvi ir tai natūralu, todėl būtinas ne tik jų keitimas, bet ir nuolatinė priežiūra. Reguliariai keičiami oro filtrai, pakankamas tepalų keitimas ar papildymas užtikrins, kad oro kompresorius veiktų be trūkumų ir užtikrintų malonų sunkvežimio vairavimą.

Registruokitės sunkvežimio apžiūrai ar remontui į TRELO remonto centrus jau dabar. Ilgametė patirtis ir patyrę darbuotojai sutvarkys bet kokį oro kompresoriaus gedimą greitai ir už teisingą kainą.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje