Ratų suvedimas (geometrijos reguliavimas)

Sunkvežimių ratų suvedimas (geometrijos reguliavimas)

Norint saugaus ir stabilaus sunkvežimio eksploatavimo, būtina atlikti ratų suvedimą ir reguliariai tikrinti ratų geometriją. Tai padeda apsaugoti padangas nuo pernelyg greito ar netolygaus nusidėvėjimo, sumažina kuro sąnaudas ir gali padėti išvengti įvairių važiuoklės gedimų.

Tinkamai suvesti ratai garantuoja trumpesnį stabdymo kelią ir padangų ilgaamžiškumą. Net ir, rodos, nedidelės korekcijos gali padaryti didelę įtaką tiek sunkvežimio vairuotojo saugumui, tiek ekonomijai (garantuojamos mažesnės kuro sąnaudos). Laiku atliktas ratų suvedimas ne tik padeda išvengti nemalonių situacijų, bet ir taupo jūsų pinigus.

Ratų suvedimas: kas tai?

Ratų suvedimas yra visiškai standartinė transporto priemonės priežiūros procedūra. Jos metu sureguliuojami ratų kampai pagal numatytus sunkvežimio gamintojo reikalavimus.

Žinoma, jei jaučiate, kad sunkvežimio vairas pakrypęs, pastebite netolygų padangų dilimą ar akivaizdų nestabilumą kelyje, kai sunkvežimis yra traukiamas į kairę arba į dešinę pusę, nieko nelaukite ir atlikite ratų suvedimą jau dabar. Ratų suvedimą reikia atlikti po važiuoklės remonto arba po įvažiavimo į didesnę duobę.

Sunkvežimių ratų suvedimas Vilniuje, Kaune ir Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Ieškantiems ne tik geros kainos, bet ir nepriekaištingos kokybės, TRELO gali pasiūlyti viską. Čia naudojama tik moderniausia technika, leidžianti itin tiksliai patikrinti esamą sunkvežimio ratų geometriją, ratų suvedimą ir, esant reikalui, viską sureguliuoti pagal aukščiausius standartus. TRELO sunkvežimių remonto centrai Vilniuje ir Kaune, taip pat Belgijoje (Genk ir Antverpene), Prancūzijoje ( Paryžiuje ir Metze) bei Vokietijoje (Lahre ir Viersene).

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje