Kuro sistemos remontas

Sunkvežimių kuro sistemos remontas

Kuro degimas – tai procesas, kurio metu kuras degimo kameroje susimaišo su oru ir užsidega. Dėka šio proceso transporto priemonė gali nuvažiuoti tūkstančius kilometrų. Kuro sistemos yra sudėtingos, turi daugybę sudedamųjų detalių ir net vienai jų sugedus, sunkvežimis ar lengvasis automobilis gali visai nebeužsikurti.

Šiuo metu kone visuose sunkvežimiuose naudojama elektroninė kuro purkštukų sistema yra ekonomiška ir pažangi. Ji padeda sumažinti kuro sunaudojimą bei gali padidinti variklio efektyvumą. Vis tik net ir ši moderni sistema negarantuoja, kad neatsiras kuro sistemos gedimų.

Reguliariai keičiant kuro filtrus, atliekant kompiuterinę diagnostiką, testuojant kuro purkštukus rimtesnių sunkvežimio kuro sistemos gedimų tikrai galima išvengti. Tačiau įtemptas gyvenimo ritmas lemia tai, kad ne visada spėjame atlikti profilaktinius sunkvežimio priežiūros darbus ir nepavyksta išvengti remonto.

Kada reikalingas kuro sistemos remontas? Stebėkite signalus, kuriuos siunčia jūsų sunkvežimis. Sunkiai užsivedanti transporto priemonė, svyruojanti apsukų rodyklė, smarkiai išaugusios kuro sąnaudos, nepraeitas dūmingumo testas ar netolygus variklio darbas yra tik keletas dažniau pasitaikančių ženklų, rodančių, kad metas vykti į remonto centrą.

Purkštukų remontas, kuro filtrų keitimas, sunkvežimių kuro siurblių remontas ar kiti darbai yra gana įprasti ir dažnai pasitaikantys, ypač kai kalbame apie dyzelinius variklius. Svarbu rasti specialistus, kurie juos mokėtų atlikti be priekaištų.

Nuo ko priklauso sunkvežimių, vilkikų kuro sistemos remonto kaina?

Kuro sistemos remonto kaina remiasi ne tik į darbus, bet ir detales bei, žinoma, patį gedimą. Visų reikalingų detalių kaina priklauso nuo sunkvežimio markės bei modelio, o remonto darbai kainuoja papildomai.

TRELO remonto centruose, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, dirba remonto technikai (automechanikai, autošaltkalviai, autoelektrikai), gebantys pašalinti įvairiausius kuro sistemos gedimus. Dažniausiai pasitaikantys darbai  – purkštukų ir kuro siurblio remontas ar keitimas. Lietuvos remonto centruose dirbančių automechanikų darbo kaina yra 40 eurų už valandą (autoelektriko 45 eurai už valandą, užsienyje, atitinkamai – 65 eur ir 70 eur už valandą.

Dėl tikslios remonto kainos rekomenduojame kreiptis tiesiai į TRELO. Darbuotojai, įvertinę gedimus ir atlikę sunkvežimio apžiūrą, galės plačiau pakomentuoti kainą ir darbus, kuriuos reikės atlikti.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje