Sunkvežimių kompiuterinė diagnostika

Kaunas, Lietuva
Vilnius, Lietuva

Jei norite pasirūpinti nepriekaištingai veikiančiu ir negendančiu sunkvežimiu, vertėtų pasvarstyti atlikti sunkvežimių diagnostiką. Atliekant ją reguliariai, galima užkirsti kelią sudėtingiems sunkvežimio gedimams ir laiku atrasti trūkumus, kurių remontas vėliau gali kainuoti ženkliai brangiau.

Dėl sunkvežimių diagnostikos galima pamatyti, kur tiksliai yra problema, todėl nebereikia spėlioti gedimo priežasties. Tikslingai remontuodami sunkvežimį būsite užtikrinti, kad gedimas nepasikartos ir jums neteks remontuoti kelių skirtingų dalykų, nors problema slypi visai ne ten.

Laikais, kai sunkvežimiai turi daugybę elektronikos, be kompiuterinės diagnostikos išsiversti yra tikrai sunku, o daugeliu atveju netgi apskritai neįmanoma. Be to, turint šiuolaikines technines galimybes, autoelektrikai ir automechanikai nebenori spėlioti atsiradusio defekto priežasties, todėl klientams iš karto siūlo atlikti sunkvežimių diagnostiką.

Žinoma, norint šią procedūrą atlikti kokybiškai, reikia kreiptis į profesionalus, turinčius patirties, nes kompiuterio rezultatai – dar ne viskas. Patyrę darbuotojai ne tik identifikuos problemas, bet ir gebės jas išspręsti greitai, kokybiškai ir už teisingą kainą. Patikėkite savo „Volvo“, „Renault“, „Scania” ar bet kokios kitos markės sunkvežimį TRELO remonto centrų darbuotojams Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, arba Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

 

Sunkvežimių diagnostika Vilniuje ir Kaune bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje

Jei nebeveikia purkštukai, nebešyla sunkvežimio sėdynės, elektriniai veidrodėliai ar kiti elektroniniai prietaisai, ilgai nedelsdami kreipkitės į specialistus.

Sunkvežimių diagnostiką ypač rekomenduojame tiems, kurie ketina įsigyti naudotą sunkvežimį. Pardavėjai ne visuomet nori pasakyti teisybę, o kompiuteris parodys net ir tuos defektus, kurių įprastai pamatyti neįmanoma.

TRELO remonto centrų darbuotojai, atlikę kompiuterinę sunkvežimio diagnostiką, galės tiksliai pasakyti, kur yra gedimas. Kiekvienas, net ir smulkiausias gedimas, turi įtakos vairavimo komfortui ir vairuotojo saugumui, todėl remontu reikia pasirūpinti vos pastebėjus pakitusią sunkvežimio veiklą.

 

Nuo ko priklauso sunkvežimių diagnostikos kaina?

Sunkvežimio diagnostiką įprastai atlieka autoelektrikas. Valandinis autoelektriko įkainis Lietuvoje esančiuose TRELO remonto centruose – 45 eur/val. Ta pati paslauga TRELO remonto centruose Belgijoje, Prancūzijoje bei Vokietijoje kainuos nuo 70 eur/val.

Laiku aptiktas gedimas, net jei jis smulkus, ateityje padės sutaupyti ne tik pinigus, bet ir brangų laiką. Turėdami sunkvežimių diagnostikos rezultatus žinosite, kas tiksliai neveikia ir ką reikia keisti ar restauruoti. Daugiau jokių spėliojimų ir neidentifikuotų problemų.

Daugumą įvairių markių sunkvežimių detalių TRELO turime vietoje, savo sandėliuose, todėl remonto darbus galima atlikti ypač greitai ir efektyviai. Pasirūpinkite savo komfortu ir gera sunkvežimio technine būkle jau šiandien.

Kaunas, Lietuva
Vilnius, Lietuva

Domina sunkvežimių kompiuterinė diagnostika?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje