Sunkvežimių remontas

Vilnius, Lietuva
Kaunas, Lietuva
Antwerp, Belgija
Lyon, Prancūzija
Metz, Prancūzija
Paris, Prancūzija
Viersen, Vokietija

Tarptautinius ir vietinius pervežimus vykdančios įmonės, jų atstovai bei tolimųjų reisų vairuotojai tikrai sutiks, kad kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Laiku atliekami einamieji remonto darbai bei nuolatinė krovininės mašinos techninė priežiūra užtikrina ne tik sklandų vairavimą, bet ir ramybę, žinant, kad vilkikas nesuges – nesvarbu, ar jis būtų Lietuvoje ar toli nuo Lietuvos – o kroviniai bus pristatomi laiku. Kiekvienas didesnis gedimas kainuoja pinigus bei brangų laiką, dėl to verta sunkvežimio technine būkle pasirūpinti profilaktiškai.

Kokius sunkvežimio remonto darbus atliekame?

Kaip geram gydymui reikalingas geras gydytojas, taip ir geram sunkvežimio remontui reikalingas geras remonto technikas (automechanikas, autošaltkavlis, autoelektrikas). TRELO sunkvežimių remonto centrai specialiai pritaikyti sunkvežimiams bei priekaboms. Čia dirba kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys meistrai, kurie padės identifikuoti gedimus bei juos pašalinti. Kompetentingi specialistai gali padėti ne tik remonto dirbtuvėse, bet ir kelyje, kai technika netikėtai paveda (paslauga „Pagalba kelyje” (angl. „breakdown assitance”).

Kokias paslaugas teikiame? Nuo A iki Z. Na gerai, beveik – yra tam tikrų išimčių. Tačiau mūsų teikiamas platus paslaugų spektras užtikrins sklandų vilkiko darbą be jokių bėdų. Siūlome vilkikų ir priekabų einamojo remonto, kompiuterinės diagnostikos bei nuolatinės techninės priežiūros paslaugas. Remontuojame ir pildome kondicionierius, balansuojame bei montuojame padangas, galime sureguliuoti ratų geometriją ar paruošti sunkvežimį techninei apžiūrai.

Suteikiame reikiamą pagalbą ir užsienyje. TRELO turime net 9 sunkvežimių remonto centrus visoje Europoje, tad net ir netikėtai sugedus vilkikui ar priekabai mūsų specialistai – treliečiai – galės jums padėti. Ieškokite TRELO Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir, žinoma, Lietuvoje, kur turime net du servisus.

Nuo ko priklauso sunkvežimių, vilkikų remonto kainos?

Suprantame, kaip svarbu planuoti savo biudžetą ir numatyti galimas išlaidas. TRELO dirbame sąžiningai ir patikimai: numatomų remonto darbų sąrašas su kainomis yra pateikiamas dar prieš remontą, todėl išvengsite netikėtumų. Be to, esame vieni iš nedaugelio, galinčių pasiūlyti itin trumpą remonto laiką, nes sandėliuose turime kone visas detales, kurių tik gali prireikti bet kokiam vilkikui ar priekabai. O tas, kurių neturime, galime operatyviai užsisakyti iš mūsų partnerių.

Ne paslaptis, kad didžiausią remonto kainos dalį sudaro tuo metu esančios detalių kainos, o kiek jų tiksliai reikės – priklauso nuo esamo gedimo. Tikslią sumą, jo nežinant, pasakyti yra tiesiog neįmanoma.

Kita vertus, detalės be žmonių, kurie žino ką ir kaip su jomis daryti, yra smulkmena. Kiek kainuoja remonto techniko (automechaniko, autošaltkalvio, autoelektriko) paslaugos?

TRELO automechaniko darbai Lietuvoje kainuoja 50 eurų už valandą, o autoelektriko – 55 eurai už valandą. Užsienyje šių paslaugų kainos, atitinkamai – 70 eurus (automechaniko darbai) arba 80 eurų (autoelektriko darbai).

Didžiuojamės ir vertiname tai, kad TRELO darbuotojai  yra daugiakalbiai. Dauguma jų gali susikalbėti ne tik lietuvių, bet ir anglų ar rusų kalbomis. Užsienyje – ir prancūzų, vokiečių ar net flamandų. Tai ypač praverčia įmonėms, kurios savo darbuotojų gretose turi užsieniečių. Lengvas bendravimas, kokybiškas remontas ir skaidri kainų politika – visa tai yra TRELO.

Sunkvežimių remontas Vilniuje ir Kaune

Kaunas ar Vilnius – visai nesvarbu. Nepriekaištingą aptarnavimą bei greitą ir kokybišką remontą TRELO siūlo abiejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Šių centrų specialistai dirba su visų gamintojų sunkvežimiais  ir priekabomis, todėl galite būti ramūs dėl paslaugų kokybės.

Žinome, kad logistikos versle svarbi kiekviena akimirka. Dėl šios priežasties abu servisai gali užtikrinti greitus remonto darbus, nes bene visas reikalingas detales TRELO turi savo sandėliuose. Daugiau jokio ilgo laukimo.

Kaune TRELO remonto centrą rasite adresu Elektrėnų g. 1R, o Vilniuje mūsų ieškokite Minsko pl. 26A. Net ir geriausia technika gali pavesti. Dėl to profesionalūs meistrai pasiruošę padėti ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Sunkvežimių remonto centrai Vakarų Europoje

Sunkvežimis jau išvykęs į reisą, tačiau atsitiko nelaimė? Nebėda – galime padėti ir užsienyje. TRELO remonto centrus turi šiose Vakarų Europos šalyse – Prancūzija, Belgija ir Vokietija.

Sunkvežimių remontas Prancūzijoje:

 • sunkvežimių remonto centras Lione.
 • sunkžvekimių remonto centras Paryžiuje.
 • Sunkvežimių remonto centras Metze.

Sunkvežimių remontas Vokietijoje:

 • sunkvežimių remonto centras Lahre.
 • sunkžvekimių remonto centras Viersene.

Sunkvežimių remontas Belgijoje

 • sunkvežimių remonto centras Genke.
 • sunkžvekimių remonto centras Antwerpene.

Kokia yra sunkvežimių remonto kaina?

Paprastai sunkvežimių remonto kaina prasideda nuo keliasdešimties eurų už paprastus darbus, bet jei reikia keisti brangesnes dalis ar atlikti sudėtingus remonto darbus, remonto kaina gali siekti kelis tūkstančius eurų.

Kokia yra sunkvežimių remonto svarba?

Reguliarus Sunkvežimių remontas gali padidinti jų naudojimo laiką ir sumažinti galimas gedimo rizikas, taip pat padidinti saugumą kelyje.
Vilnius, Lietuva
Kaunas, Lietuva
Antwerp, Belgija
Lyon, Prancūzija
Metz, Prancūzija
Paris, Prancūzija
Viersen, Vokietija

Domina sunkvežimių remonto paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje