Variklių remontas

Sunkvežimių variklių remontas

Padidėjusios kuro ar tepalų sąnaudos, sudėtingas sunkvežimio užvedimas, skleidžiami keisti garsai – visa tai gali būti indikacijos, jog yra problemų su variklių. Ypač, jei laiku nebuvo keisti filtrai, tepalai, ar atlikti variklio priežiūros darbai.

Variklių remontas yra laikomas vienu sudėtingiausiu remonto darbų, nes jam atlikti reikalingas savo darbą puikiai išmanantis specialistas, be to, tokio gedimo šalinimo kaina taip pat yra gana nemaža. Kur kreiptis, norint pasirūpinti kokybišku  variklio remontu už gerą kainą?

Dyzelinių variklių remontas

Dyzelinu varomi automobiliai pasižymi stabilesniu kuro degimu, todėl ypač dažnai naudojami sunkvežimiuose. Jų privalumai pasijaučia važinėjant ilgus atstumus pastoviu greičiu, nes tokio tipo varikliai šiomis sąlygomis taupo kurą, vadinasi, ir jūsų pinigus. Sakoma, kad tokie varikliai taip pat yra tylesni, nors ir sveria daugiau.

Jei turite bent menkiausių įtarimų dėl netinkamo variklio darbo, rekomenduojame kreiptis į TRELO specialistus – Kaune, Vilniuje ar kitur Vakarų Europoje. Atlikę variklio diagnostiką jie galės tiksliai numatyti, kokius darbus reikia atlikti. Nelaukite rimtų gedimų, kreipkitės turėdami net ir menkiausiu įtarimų. Ankstyva diagnostika – pigesnė ir paprastesnė, be to, taip išvengsite kapitalinio variklio remonto.

Kapitalinis variklių remontas

Ne paslaptis, kad norint išvengti kapitalinio variklio remonto reikia reguliariai atlikti variklio diagnostiką, reguliariai pakeisti tarpines ar pasirūpinti kitais mažais remonto darbais. Deja, nuolat skubantys, didelius atstumus įveikiantys sunkvežimių vairuotojai ne visuomet spėja tuo pasirūpinti. Nesvarbu, ar pastebėjote pirmuosius gedimo požymius, o gal sunkvežimis sustojo kelyje ir nežinote kur kreiptis pagalbos? Ne bėda, nes kvalifikuoti TRELO specialistai padės ir patars, ką daryti, bet kurioje situacijoje.

Sunkvežimių variklių remontas Vilniuje, Kaune, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Belgijoje geromis kainomis

Geros kainos, greitai atliekami darbai ir nepriekaištinga kokybė – klientų atsiliepimai kalba patys už save. TRELO jau gerai žinomas ir atpažįstamas vardas tiems, kuriems tenka pašalinti bet kokį sunkvežimių, priekabų ar puspriekabių gedimą. Remonto centruose galima ne tik kokybiškai atlikti krovininių automobilių remonto darbus, bet ir pasirūpinti jų diagnostika.

TRELO remonto centrai yra įsikūrę ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir kai kuriuose Belgijos, Vokietijos bei Prancūzijos miestuose, todėl mūsų specialistai gali užtikrinti pagalbą ten, kur jos reikia jums. Be to, savo sandėliuose turime kone visas reikiamas detales bet kokios markės sunkvežimiams. Tai leidžia užtikrinti ypač greitą remontą. Taupome ne tik jūsų laiką, bet ir pinigus.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje