Pavarų dėžės remontas

Sunkvežimių pavarų dėžių remontas

Tinkamai veikianti pavarų dėžė – būtina kiekvieno krovininio transporto dalis. Beveik visi sunkvežimiai turi mechanines pavarų dėžes.  Jų  pagrindinis privalumas yra pigesnis, paprastesnis ir greitesnis remontas. Tačiau, ką daryti, susidūrus su pavarų dėžių gedimais?

Mechaninių pavarų dėžių remontas

Kada žinoti, jog jau reikia kreiptis dėl mechaninės pavarų dėžės remonto? Viena iš indikacijų gali būti, pavyzdžiui, staiga pasunkėjęs pavarų perjunginėjimas, stringanti pavarų svirtis ir pan. Tai rodo, kad jūsų krovininiam automobiliui reikalingas pavarų dėžės remontas arba keitimas. Žinoma, tai pasakyti gali tik specialistai, atlikę sunkvežimio diagnostiką.

Kas lemia pavarų dėžės remonto kainas?

Jei paaiškėjo, kad reikės šalinti pavarų dėžės gedimus, metas pasidomėti ne tik tokio remonto kaina, bet ir kas šiuos darbus gali atlikti. Atsiliepimai iš kolegų ar pažįstamų dažnai skatina mus rinktis vieną ar kitą vietą sunkvežimio remontui. Didžiuojamės, jog TRELO remonto centrus išbandę ne tik grįžta iškilus problemoms su sunkvežimiais, bet ir rekomenduoja mus aplinkiniams.

Grįžkime prie kainos. Garantuojame, kad nekils jokių klausimų dėl kainos, nes ją nurodome prieš pradedant remonto darbus. Tikslią sumą darbuotojai nurodo atsižvelgę į tuo metu esančias detalių kainas. Automechaniko darbai TRELO remonto centruose Lietuvoje kainuoja 40 eurų už valandą, o autoelektriko paslaugos kainuos 45 eurus už valandą. Užsienio TRELO specialistų kainos kiek didesnės.

Atkreipiame dėmesį, jog senų detalių neremontuojame – jas pakeičiame naujomis arba dėvėtomis, originaliomis arba neoriginaliomis – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje