Priekabų ir puspriekabių remontas

Priekabų remontas

Priekaba gali būti prikabinta prie kone bet kokios markės sunkvežimio. Jose gabenami įvairūs kroviniai, todėl galima drąsiai sakyti, kad jos yra viena svarbiausių logistikos verslo dalių. Būtent dėl šios priežasties būtina nuolat rūpintis jų technine būkle, o atsiradus gedimams kreiptis į patyrusius specialistus.

Priekabų remontas – šių paslaugų prireikia ne tik po autoįvykių ar kitų nemalonių incidentų kelyje. Joms reikalingas reguliarus techninis reguliavimas, visai kaip ir sunkvežimiui. Priekabos, ypač jei dažnai naudojamos, taip pat susidėvi dėl didelių apkrovų.

Būtina, kad priekabų stabdžiai bei elektrinės sistemos veiktų be jokių trūkumų, nes tai gali garantuoti saugumą kelyje tiek jums, tiek kitiems eismo dalyviams. Neverta delsti, jei matote, kad priekabai reikalingas remontas, nes galime pajuokauti, jog įsisenėjusios bėdos kainuoja kur kas brangiau. Priekabų remontas itin svarbus, norint užtikrinti saugumą kelyje.

Dažniausiai pasitaikantys priekabų remonto darbai, kuriuos atliekame

TRELO remonto centruose teikiame platų spektrą priekabų remonto darbų. Siūlome ne tik gedimų šalinimą, bet ir techninę apžiūrą bei specialistų konsultacijas apie tinkamą priekabos eksploatavimą.

Dažniausiai TRELO remonto centruose atliekame šiuos priekabų remonto darbus: ašių remontas, jų lygiagretumo atstatymas, ašių apkrovimo tikrinimas, priekabų padangų montavimas ir balansavimas, stabdžių efektyvumo nustatymas ir kt.

Tai – tik maža dalis to, ką kiekvieną dieną siūlome mumis pasitikintiems klientams. Dėka profesionalių darbuotojų ir moderniausios technikos, galime pasirūpinti bet kokiu gedimų šalinimu. Dirbame su visų markių sunkvežimių priekabomis ir turime sukaupę pakankamai patirties, jog galėtume identifikuoti ir sutvarkyti kiekvieną gedimą.

Priekabų remontas Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje

Ieškote, kur suremontuoti priekabą Vilniuje ir Kaune? O gal Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje? Lietuvos ir užsienio klientai pasitiki TRELO. Garantuojame teisingas kainas ir ypatingai greitai atliktus priekabų remonto darbus, nes daugumą remontams reikiamų detalių turime savo sandėliuose arba per itin trumpą laiką gauname iš partnerių.

Priekabas ne tik remontuojame, bet ir galime paruošti jas techninei apžiūrai pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Mūsų ekspertai padės, patars ir pasirūpins, kad priekabos eksploatavimas nekeltų jokių bėdų. Kviečiame susisiekti su TRELO jau šiandien, juk priekabų remontas itin svarbus!

Domina priekabų ir puspriekabių remontas?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje