Partneriai

Euromaster

TRELO sunkvežimių servisai Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune) ir Vokietijoje (Lahr ir Viersen) – frančiziniai Euromaster tinklo remonto centrai!

TRELO ir Euromaster partnerystės pradžia – 2023 metų balandžio 1 d. Šios partnerystės dėka savo klientams galime pasiūlyti itin platų geriausios kokybės padangų asortimentą (Michelin, GoodYear, BFGoodrich ir Tigar) konkurencingomis kainomis!

Alltrucks

TRELO remonto centrai Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune), Belgijoje (Genk ir Antwerpen), Vokietijoje (Lahr ir Viersen) bei Prancūzijoje (Lyon, Paris ir Metz) – Alltrucks tinklo dalis!

TRELO ir Alltrucks partnerystės pradžia – 2023 metų balandžio 1 d.

Šios partnerystės dėka prisidedama prie įvairiapusiškos naudos TRELO:
– darbuotojai turi išskirtinę prieigą prie papildomų techninės informacijos gavimo šaltinių ir geresnes mokymosi galimybes.
– klientams suteikiamos diagnostinės paslaugos atliekamos kokybiška BOSCH diagnostine įranga.
– didinamas prekės ženklo žinomumas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

KRONE

TRELO ir KRONE partnerystės dėka klientams galime pasiūlyti itin greitus garantinius priekabų remonto vykdymus visuose mūsų tinklo remonto centruose, atsarginių detalių pardavimus, o TRELO darbuotojams užtikrinamas techninių žinių palaikymas ir mokymų organizavimas.

Nuo 2023 m. kovo 1 d. TRELO – atestuotas CELSINEO šaldymo agregatų servisas!

Nuo 2023 m. rugsėjo 11 d. TRELO remonto centruose vykdome Haldex moduliatorių keitimo kampaniją.

Schmitz Cargobull

TRELO ir Schmitz Cargobull partnerystės pradžia – nuo 2023 metų liepos 1 d. Šios partnerystės dėka TRELO klientams galime pasiūlyti itin greitus garantinius priekabų remonto vykdymus visuose mūsų tinklo remonto centruose, atsarginių detalių pardavimus, o TRELO darbuotojams užtikrinamas techninių žinių palaikymas ir mokymų organizavimas.