Radiatorių remontas

Sunkvežimių radiatorių remontas

Veikiantis sunkvežimio variklis visuomet patiria didžiulius temperatūros šuolius. Tam, kad variklis veiktų tinkamai ir įkaistų tiek, kad galėtų veikti, tačiau neperkaistų, būtinas radiatorius. Tinkamos būklės sunkvežimio aušinimo radiatorius padeda varikliui palaikyti optimalią temperatūrą.

Dažniausiai sunkvežimiai perkaista esant itin aukštai lauko temperatūrai, tačiau pasitaiko ir gedimų, susijusių su žemu aušinimo skysčio lygiu radiatoriuje arba dėl aušinimo sistemos skysčio nuotėkio. Jei netinkamai veikia sunkvežimio termostatas, jo žarnos nesandarios, o radiatoriaus dangtelis yra sugedęs, variklis taip pat gali perkaisti, todėl būtina tvarkyti šiais problemas vos joms atsiradus.

Rekomenduojama nuolat rūpintis sunkvežimiu ir reguliariai tikrinti aušinimo skysčio lygį. Šis, rodos, paprastas patarimas gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų ateityje. Dažniausiai problemos su aušinimo radiatoriais atsiranda dėl jų nesandarumo, o to netvarkant transporto priemonė gali greitai tapti nebetinkama eksploatavimui.

Aušinimo radiatorių galime vadinti esminiu variklio aušinimo sistemos komponentu, todėl jei skydelyje pastebėjote ženklą, rodantį, jog kažkas negerai su variklio aušinimo sistema arba pamatėte nuotėkį, nieko nelaukite ir vykite į TRELO remonto centrus Vilniuje, Kaune ar Vakarų Europoje.

Nutikus avarinei situacijai ir sustojus kelyje būtent dėl aušinimo radiatoriaus gedimo, jokiu būdu patys neatsukinėkite radiatoriaus dangtelio. Jis būna ypatingai įkaitęs, todėl kyla rizika jūsų sveiktai. Esant reikalui, į aušinimo sistemą įpilkite distiliuoto vandens.

Nuo ko priklauso radiatorių remonto kainos?

Tikslia remonto darbų kainą pasakyti galima tik atlikus transporto priemonės diagnostiką. Jei radiatorius sugadintas nepataisomai, jį tikrai reikės keisti nauju. Būtent dėl to siūlome reguliariai atlikti sunkvežimio apžiūrą, vėliau išvengiant nemalonių įvykių ir nuostolių.

Automechanikų darbai TRELO remonto centruose Vilniuje ir Kaune kainuoja 50 eurų už valandą, o jei pagalbos prireikė Belgijoje, Vokietijoje arba Prancūzijoje, TRELO taip pat galės jums padėti – čia automechaniko darbų kaina 70 eur už valandą. Net 9 skirtinguose Europos miestuose įsikūrę remonto centrai garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas už protingas kainas.

Visgi, atkreipiame dėmesį, jog senų radiatorių ne tik nerekomenduojame remontuoti, bet ir patys neremontuojame – juos pakeičiame naujais (tam tikrais atvejais – dėvėtais), originaliais arba neoriginalais – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą!

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje