Sunkvežimių padangų restauravimas

Kelyje nuleista padanga yra, ko gero, seniausias automobilių ir sunkvežimių priešas. Laimei, geri specialistai gali pasirūpinti tuo, kad padanga ir vėl būtų kaip nauja. Ar kada girdėjote apie padangų restauravimą? Plačiau paaiškiname, kas tai yra ir kada verta tai daryti.

Restauravimas reiškia, kad ant naudotos padangos uždedamas naujas protektorius. Šis procesas kainuoja pigiau, nei pirkti naują padangą, be to, daromas kur kas mažesnis poveikis aplinkai. Padangos gali būti restauruojamos kelis kartus, tačiau eksploatuojant sunkvežimį vis tiek reikia kartą per mėnesį matuoti padangų slėgį, rūpintis jo tinkama technine būkle, pasirūpinti, kad ašis būtų apkrauta tolygiai ir panašiai.

Padangos gali būti restauruojamos dviem būdais. Vienas yra šaltasis vulkanizavimas (dar žinomas kaip išankstinis apdorojimas), o kitas  – vullkanizavimas. Jie skiriasi tuo, kad įprastas vulkanizavimas atliekamas formoje, kurioje protektorius įgauna formą, o šaltojo vulkanizavimo metu ant padangos korpuso uždedamas iš anksto vulkanizuotas protektorius, kuris jau turi formą.

Restauravimas sumažina išlaidas, nes padeda prailginti padangų naudojimo laiką. Tai gali atlikti kvalifikuoti TRELO remonto centrų Vilniuje ir Kaune darbuotojai. Taupykite pinigus ir neišlaidaukite naujoms padangoms, tačiau mėgaukitės puikia kokybe ir saugumu kelyje.

Naudotų padangų restauravimas Vilniuje ir Kaune

TRELO remonto centruose restauruojame įvairių prekinių ženklų padangas. Kodėl verta tai daryti?

Pirmiausia, padangos dažniausiai yra neperdirbamos, o gulėdamos sąvartynuose nesuyra net ir po kelių dešimčių metų. Restauravimas padeda mažinti vartotojiškumą ir saugoti mūsų aplinką. Be to, tai apsimoka labiau nei pirkti naujas padangas, nes pailgėja jų eksploatavimo laikotarpis.

Po restauravimo padangos yra saugios eksploatuoti, nes padangos gaminamos taip, kad būtų galima jas restauruoti. Prieš atliekant tokius darbus yra nuodugniai patikrinimas padangos karkasas, įsitikinama, kad galima atlikti restauravimą. Restauruotų padangų savybės prilygsta naujų padangų, o kartais jas net ir gali viršyti.

Vis dėlto, jei padangos buvo eksploatuotos ilgus metus, jau kelis kartus restauruotos, profesionalai siūlo pasvarstyti apie naujų padangų įsigyjimą.

Atėjo metas keisti padangas? Pasikalbėkite su TRELO remonto centrų darbuotojais Vilniuje arba Kaune. Galbūt galima išvengti papildomų išlaidų ir padangas restauruoti? Užtikriname aukščiausią kokybę ir palankiausias kainas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje