Sunkvežimių techninė priežiūra

Nors sunkvežimiai pagaminti taip, kad lengvai atlaikytų dideles apkrovas bei ilgus atstumus, be nuolatinės techninės priežiūros apsieiti neįmanoma. Rūpinimasis sunkvežimiu garantuoja, kad visos dalys veiks tinkamai, netrūks eksploatacinių skysčių, o pati transporto priemonė bus nepriekaištingos techninės būklės ir galės be jokių nesklandumų įveikti tūkstančius kilometrų.

Į ką pirmiausia atkreipti dėmesį, jei konkrečių gedimų nėra, tačiau norisi tinkamai pasirūpinti sunkvežimiu? Periodiškai reikėtų patikrinti sunkvežimio elektroniką, kuri gana jautri įvairiems gedimams. Ji atsakinga už daugybę sunkvežimio detalių: tai ir apšvietimas, ir langų valdymas, ventiliatorius. Turėkite mintyje, kad lai kurie gedimai plika akimi nepastebimi ir neidentifikuojami. Tokiu atveju praverčia kompiuterinė sunkvežimio diagnostika, kuri parodo tikslias vietas, į kurias reikia atkreipti dėmesį, taip išvengiant nuolatinio remonto be rezultatų.

Kita jautri vieta yra stabdžių sistema, todėl problemos su sunkvežimio stabdžiais gana dažnai gali tapti avarijų priežastimi. Juos būtina tikrinti ne tik tuomet, kai kyla įtarimų dėl gedimo, bet ir profilaktiškai. Patariama kiekvieną kartą keičiant alyvą kartu patikrinti ir stabdžius.

Natūralu, kad sunkvežimį eksploatuojant kone kasdien, nusidėvi įvairiausios dalys. Tokius trūkumus reikia šalinti kaip įmanoma greičiau, nes techniškai netvarkingas sunkvežimis kelia pavojų ir pačiam sunkvežimio vairuotojui, ir kitiems eismo dalyviams. Kokybiška sunkvežimio technine priežiūra gali pasirūpinti TRELO darbuotojai – treliečiai.

Degalai ir įranga kainuoja daug, tačiau sunkvežimių remontas atsieina dar daugiau, dėl to geriausia nuolat prižiūrėti transporto priemonę ir taip išvengti didelių išlaidų.

 

Registracijai techninei priežiūrai telefonu!

Šiuolaikiški, modernūs ir profesionalūs remonto centrai TRELO kviečia nedelsiant užsiregistruoti sunkvežimio techninei apžiūrai. TRELO klientų patogumui yra įsikūrę dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Kaune, bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Garantuojame aukščiausios kokybės darbą už teisingą kainą, nes žinome, kaip svarbu yra techniškai tvarkingas sunkvežimis. Nuo elektronikos iki eksploatacinių skysčių keitimo ar papildymo – TRELO remonto centruose pasirūpinsime viskuo!

Domina sunkvežimių techninė priežiūra?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje