Universalios padangos sunkvežimiams

Universalios padangos gali būti naudojamos tiek vasaros, tiek žiemos sezonu. Guma, iš kurios jos pagamintos, yra sukurta taip, kad užtikrintų vairavimo saugumą ir komfortą ištisus metus. Jos turi specifinį protektoriaus raštą – jis žemas, su mažais blokeliais. Kietumas vidutinis. Tokio tipo padangos gali būti naudojamos nuo -10°C iki +25°C.

Universalios padangos sunkvežimiams dažniausiai eksploatuojamos vidutinio klimato šalyse, kur temperatūra nei drastiškai nukrinta, nei labai pakyla. Ypač jos populiarios Amerikoje. Tiesa, perkant visiškai naują sunkvežimį iš gamyklos, didelis šansas, kad jo padangos bus universalios: taip pardavėjai išvengia padangų kaitaliojimo skirtingais sezonais.

Kaip atskirti universalias padangas nuo sezoninių, jei nesi ekspertas? Jos turi specialų žymėjimą, kuris gali būti atvaizduotas tam tikromis žodžiais, raidžių kombinacijomis arba ženklais:

 • AS (all season);
 • AGP (all grip traction);
 • M+S (mud and snow);
 • R+W (road and winter);
 • AW (any weather).

Vis tiek sunku išsirinkti internetu? Kviečiame susisiekti su Trelo profesionalais, kurie padės išsirinkti jums tinkamiausias universalias padangas.

Į ką atsižvelgti renkantis universalias padangas?

Didžiausias universalių padangų privalumas yra tas, kad jos tinkamos skirtingiems orams, todėl sumažinamos išlaidos padangų montavimui ir keitimui. Be to, nereikia sukti galvos, kur laikyti sezonines padangas. Jos tylesnės, o kai kurie vairuotojai sako, kad dar ir komfortabilesnės vairavimui.

Minusai – karštomis vasaros dienomis smarkiai išauga degalų sąnaudos, o žiemą, kai kelias pasidengia sniegu, tokios padangos neužtikrina maksimalaus sukibimo su kelio danga. Be to, tokios padangos kainuoja kiek daugiau nei, tarkime, vasarinės.

Prieš įsigydami universalias padangas, pagalvokite, kokio tipo padangų iš tiesų reikia jūsų sunkvežimiui, kiek galite į jas investuoti ir kaip dažnai eksploatuosite sunkvežimį. Visi šie klausimai padės tiksliau sužinoti jūsų poreikius ir lūkesčius.

Sukate galvą, kokias padangas rinktis? Kreipkitės į Trelo darbuotojus, kurie jums padės rasti tinkamiausią variantą už geriausią įmanomą kainą. Dirbame su Dunlop, Michelin, Riken ir daugybe kitų gerai žinomu padangų gamintojų visame pasaulyje.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje