• Sunkvežimių remontas

  TRELO sunkvežimių remonto centruose Lietuvoje ir Vakarų Europoje siūlome kokybiškas paslaugas už teisingą kainą!

 • Prisijunk prie TRELO

  TRELO ieško sunkvežimių remonto technikų, autoelektrikų, serviso darbų vadovų, serviso priėmėjų, tiekimo vadybininkų ir kitų specialistų. Jei nori dirbti dinamiškoje, pozityvioje aplinkoje ir būti veržlios komandos dalimi – junkis prie mūsų – vyčių, užkariaujančių Europą!

 • Priekabų remontas

  TRELO remonto centruose teikiame platų spektrą priekabų remonto darbų. Siūlome ne tik gedimų šalinimą, bet ir techninę apžiūrą bei specialistų konsultacijas apie tinkamą priekabos eksploatavimą.

 • Sunkvežimių padangų keitimas

  Reikalingos naujos padangos sunkvežimiui, priekabai ar puspriekabei? Kreipkitės į TRELO remonto centrus – čia jums pasiūlysime platų padangų pasirinkimą – nuo ekonominės iki Premium kategorijos.

Domina mūsų paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia ir dabar, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Prisijunkite prie TRELO komandos

TRELO ieško sunkvežimių remonto technikų, autoelektrikų, serviso darbų vadovų, serviso priėmėjų, tiekimo vadybininkų ir kitų specialistų. Stengiamės sukurti puikias sąlygas darbui, nuolatiniam įgūdžių tobulinimui ir kvalifikacijos kėlimui. Vertiname nuoširdumą, profesinę patirtį, kalbų mokėjimą ir komandinį darbą. Nori dirbti dinamiškoje, pozityvioje aplinkoje ir būti augančios, veržlios komandos dalimi? Junkis prie mūsų!

 • Nikas Paulauskas (Tiekimo vadybininkas, 4 metai)

  Būti Trelo - tai būti dalimi ir prisideti prie pastoviai augančios ir progresuojančios kompanijos, kuri garsina Lietuvą 🇱🇹 Mane čia motyvuoja darbo ir pastangų įvertinimas 😎

 • Paulius Stravinskas (Personalo ir komunikacijos vadovas, 3 metai)

  Dirbti TRELO – tai dirbti SAU - esi savo darbo laiko šeimininkas. Dirbdamas čia nuolat tobulėji ir augi drauge su visa komanda ir įmone. Mane labiausiai motyvuoja laisvė ir tai, kad tavo įdedamas darbas ir pastangos yra visiškai adekvačiai įvertinamos. TRELO tikrai gali pasigirti tinkamu požiūriu į darbuotojus.

 • Eugenijus Petraška (Tiekėjas, 2 metai)

  TRELO – toli į priekį matanti kompanija. Teisingai pasirinkau, tapdamas jos nariu. Čia mane motyvuoja kasdien iškylantys iššūkiai, neleidžiantys smegenims apkerpėti. Noriu maksimaliai prisidėti prie kompanijos augimo ir klestėjimo. Taip pat labai motyvuoja darbas kadencijomis, suteikiantis galimybę laisvu metu keliauti ir dar daug mažesnių bonusų.

 • Karolis Giga (Pirkimų ir logistikos direktorius, 7 metai)

  Įdomu, nes įmonė nenustoja augti, o kaip žinia augimo procesas neleidžia stovėti vietoje, verčia judėti į priekį, augti ir tobulėti. Mane čia labiausiai motyvuoja mano, kaip vadovo turima komanda - dirbdamas su tokiais žmonėmis tu tiesiog negali sau leisti būti nemotyvuotu.

Pasitenkinimo darbu rodiklis – 8,23 iš 10
13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje
Sunkvežimių ir priekabų remonto ir priežiūros servisas Lietuvoje ir Europoje

Sunkvežimių servisas

Sunkvežimiai, vilkikai yra esminė logistikos dalis, būtent todėl jų techninė būklė turi būti nuolatos prižiūrima, kad būtų užtikrintas saugus eksplotavimas kelyje. Sunkvežimių servisas TRELO – tai įmonė, kuri suteikia kokybiškas technines paslaugas, reikalingas sunkvežimių eksploatacijai.

Sunkvežimių servisas – kada reikėtų atvykti?

Sunkvežimiai gali patirti įvairias technines problemas, nuo mechaninių gedimų iki avarijų kelyje. Todėl svarbu žinoti, kada reikėtų kreiptis į sunkvežimių servisą. Jei pastebite bet kokius gedimo požymius, tokius kaip keistas garsas, purtymas, ar paprasčiausiai lempų perdegimas, reikia nedelsiant kreiptis į patikimą sunkvežimių servisą.

Sunkvežimių servisas Lietuvoje – remonto darbai už patrauklią kainą

Trelo sunkvežimių servisas Lietuvoje siūlo kokybiškas technines paslaugas už patrauklią kainą. Mes remontuojame įvairių markių ir modelių sunkvežimius, taip pat atliekame profilaktinius darbus, kad užtikrintume jų ilgaamžiškumą ir saugų eksploatavimą. Mūsų profesionalių meistrų komanda suteiks jums aukščiausios kokybės paslaugas ir pasirūpins, kad jūsų sunkvežimis būtų paruoštas kelionei laiku!