UAB „TRELO“ stiprina savo pozicijas transporto sektoriuje įsigydama UAB „Autotrekas“

Sunkvežimių, priekabų ir puspriekabių remonto centrų tinklas Lietuvoje ir Vakarų Europoje UAB „Trelo“ įsigijo padangų pardavimo ir montavimo, taip pat sunkvežimių, industrinės bei žemės ūkio technikos padangų mobilaus serviso paslaugas teikiančią įmonę UAB „Autotrekas“.

Sėkmingai užbaigę UAB „Autotrekas“ įsigijimo procesą, UAB „Trelo“ ne tik stiprina savo poziciją Lietuvoje ir Vakarų Europoje, bet ir siekia tapti konkurencingu žaidėju rinkoje, vykdant komercinio transporto padangų prekybą. „Taip ne tik praplečiame paslaugų teikimo lokacijas, bet ir žengiame nauja verslo plėtros kryptimi – stiprinti pozicijas vykdant komercinio transporto padangų pardavimus. Iš to labiausiai išloš klientai, kurie dabar viską gaus po vienu stogu – nuo padangų įsigijimo, pakeitimo iki serviso paslaugų. Logistikoje laikas ypač svarbus, tad apjungę turimą ilgametę patirtį vykdant komercinio transporto remontą ir šią naują kryptį, klientams suteiksime galimybę dar labiau sumažinti sunkvežimių „prastovų“ servisuose laiką“, – apie plėtrą pasakoja UAB „Trelo“ direktorius Donatas Mockus. Nuo 2023 m. balandžio mėn. UAB „TRELO“ frančizės pagrindu tapo plačiai žinomų „Alltrucks“ bei „Euromaster“ tinklų dalimi.

UAB „Autotrekas“, veiklą vykdantis nuo 1999 m., o nuo 2016 m. frančizės pagrindu tapę „Euromaster“ atstovais, jau yra užsitarnavęs puikią reputaciją, siūlydamas platų aukštos kokybės padangų pasirinkimą ir profesionalius, su padangomis susijusius sprendimus komerciniams ir automobilių parkų klientams. Apjungus UAB „Trelo“ ir UAB „Autotrekas“ stipriąsias puses, siekiama sukurti vientisą ir visapusišką paslaugų modelį komercinio transporto pramonei.

Buvęs UAB „Autotrekas“ direktorius Vaclovas Gumuliauskis įsitikinęs, kad šis sujungimas bus ypač naudingas tiek įmonių darbuotojams, tiek klientams. „Sujungti abiejų įmonių ištekliai, patirtis ir atsidavimas ne tik leis darbuotojams tarpusavyje keistis gerosiomis praktikomis ir taip stiprinti turimas žinias, bet ir dar labiau pagerins mūsų teikiamas padangų pardavimo ir serviso paslaugas. Klientai gali tikėtis, kad ir toliau gaus tokią pat aukštą kokybę ir priežiūrą, su kuria jau yra susidūrę „Autotreke“, o dabar jiems padės ir papildomi „Trelo“ pajėgumai“ – pasakoja V. Gumuliauskis.

Tiek UAB „Trelo”, tiek UAB „Autotrekas” klientai gali tikėtis sklandaus perėjimo, išsaugant galimybę naudotis aukščiausio lygio jau patikrintomis paslaugomis, drauge su išplėstinio portfelio privalumais.

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe