TRELO – „TransLogistica Poland” parodoje Lenkijoje

Lapkričio 3-5 dienomis Lenkijoje vyko viena didžiausių kasmetinių logistikos parodų – TransLogistica Poland 2021. Tiesa, pernai metais ši paroda nevyko dėl šalyje galiojusių COVID-19 pandemijos valdymų priemonių, tačiau šiemet, situacijai kiek stabilizavusis, renginys į vieną vietą vėl sukvietė didžiausias logistikos, ekspedijavimo, pervežimo paslaugas teikiančias įmones, naujų technologijų ir įrankių diegėjus bei kitas įmones. Antrą kartą šioje parodoje dalyvavom ir mes – TRELO. Apie įspūdžius po parodos trumpai pasikalbėjom su Pardavimų direktoriumi Edgaru Plauška.

– Edgarai, jei gali, trumpai papasakok, kas tai per paroda ir kaip ji atrodė šiais metais?  

– TransLogistica Poland – tai kasmetinė paroda, vykstanti Varšuvoje. Kaip jau ir išduoda pavadinimas, šios parodos tema – logistika, o parodos dalyviai – įvairios logistinės, ekspedijavimo, sandėliavimo, pervežimų kompanijos. Šiemet taip pat gausiai dalyvavo ir telematikos gaminių/sprendimų, kuro bei detalių pardavimų įmonės. Svarbu paminėti, kad transporto priemonių gamintojai įprastai šioje parodoje nedalyvauja. Džiugu, kad iš sunkvežimių remonto paslaugas teikiančių įmonių TRELO buvo vienintelė tokia, dalyvavusi šioje parodoje.

– Koks pagrindinis TRELO tikslas buvo dalyvaujant šioje parodoje?

– Be jokios abejonės, pagrindinis tikslas – rasti kuo daugiau naujų partnerių, užmegzti naujų ryšių ir pažinčių. Esu tikras, kad keletą stiprių ir didelių klientų Lenkijoje turėsime būtent šios parodos dėka.

– Koks įspūdis dalyvaujant parodoje susidarė apie TRELO prekinio ženklo atpažįstamumą Lenkijos rinkoje?

– Deja, tenka pripažinti, kad Lenkijoje mes vis dar beveik nežinomi. Iš kitos pusės, tai ir neturėtų per daug stebinti – juk aktyviau Lenkijos rinkoje dirbti pradėjome tik nuo šių metų vasaros, o rinka šioje šalyje – milžiniška. Tačiau tikiu, kad bendrų komandos pastangų dėka pavyks pasiekti gerų rezultatų!

– Nepaisant to, gal visgi teko girdėti kažkokių atsiliepimų? Ką apie TRELO paslaugų kokybę sako esami Lenkijos klientai?

– Iš esmės, tie, kurie naudojasi mūsų paslaugomis, jomis yra patenkinti. Kaip didžiausius privalumus akcentuoja greitį (tiek priėmimo, tiek ir remonto), patogias remonto centrų lokacijas bei sklandžią komunikaciją.

TRELO tai antra tokio mąsto paroda šiais metais ir, apskritai, – trečiasis renginys šiame Europos regione, kur susitinkam su savo esamais ir potencialiais klientais. Edgaro teigimu, ir toliau dalyvausime regioninėse ir tarptautinėse parodose tiek Lenkijoje, tiek kitose Rytų Europos šalyse tol, kol TRELO vardas niekam nebebus naujiena.

TRELO šioje parodoje atstovavo Pardavimų direktorius Edgaras Plauška ir Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas Lenkijos rinkai Jan Waśkiewicz.

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe