Nebūk vienas garaže. Junkis prie komandos!

Pasibaigus Dakarui, darome išvadas: vienas lauke ne karys.

Ne paslaptis, jog Dakaro ralyje, vos tik pasibaigus vienam važiavimo etapui, kiekvienas automobilis būdavo apsuptas įvairiausių remonto technikų. Jie ne tik savo greičiu prilygdavo žaibui, kai reikėdavo atstatyti išklerusį ratą ar prisukti tuziną atsisukusių varžtelių, bet ir PER NAKTĮ paruošdavo bolidą kitos dienos smėlingoms lenktynėms. Va čia tai komandos jėga!

Greitis – tai kiekvieno žmogaus svajonė, kai jis kažko laukia, o darni ir vieninga komanda, kiekvienos sėkmingos įmonės pamatas. Vadovaudamiesi tokiu gyvenimišku pavyzdžiu, siekiame suburti tokią remonto technikų komandą, kuri ne tik prilygtų neseniai matytiems Dakaro greičiams, bet ir būtų tokia kieta, kad sugebėtų prikelti kiekvieną sunkvežimį antram gyvenimui, kaip kokį jau užgesusį Optimą Praimą iš transformerių tolimesnei kilometrų rinkimų kovai keliuose.

Jeigu sunkvežimių remontas tau tas pats, kas gliaudyti saulėgrąžas, jauti, kad per ilgai užsibuvai vienas garaže ir svajoji apie komandą, kurioje norėtum dalintis savo talentu – prisijunk prie mūsų Treliečių…

Nes mes tavęs laukiam.

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe