Volvo sunkvežimių remontas

Švediška „Volvo“ sunkvežimių kokybė vertinama visame pasaulyje, todėl nenuostabu, kad didelė dalis tarptautinius ir vietinius pervežimus vykdančių įmonių ar jų atstovų savo verslui plėtoti renkasi būtent šios markės krovininius automobilius.

Gamintojas teigia, kad tinkamai prižiūrint sunkvežimį, laiku atliekant profilaktinius patikrinimus, jis gali tarnauti net 20 metų arba daugiau nei 1 500 000 kilometrų. Sukurti tam, kad sunkvežimių vairuotojai galėtų mėgautis maksimaliu komfortu vairuojant, „Volvo“ yra patikima ir plačiai žinoma markė.

Nenumatyti  sunkvežimių gedimai ar profilaktiniai jų patikrinimai yra kasdienė TRELO darbo dalis. Dėka plataus „Volvo” detalių asortimento savo sandėliuose, visus remonto darbus galime atlikti greitai ir kokybiškai.

Jei jūsų sunkvežimiui reikalinga aukščiausios klasės techninė priežiūra ir remontas, TRELO remonto centrų darbuotojai Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje, padės jums tuo pasirūpinti.

Kokias remonto paslaugas teikiame?

Įvairūs gedimai nebūtinai baigiasi sustojimu kelyje. Daugybė smulkmenų, tokių kaip kondicionavimo sistemos netinkamas veikimas, prastas ratų suvedimas ar vairo kolonėlės defektai gali daryti didelę įtaką vairavimo komfortui.

Trelo remonto centruose pasirūpinsime ratų geometrijos reguliavimu, stabdžių, mechaninių ir automatinių pavarų dėžių,  hidraulinių sistemų, duslintuvų, elektros instaliacijos bei važiuoklės remontu. Atliekame kompiuterinę diagnostiką, kuri tiksliai gali nurodyti, kurioje vietoje reikalingas remontas. Tai – tik labai maža dalis TRELO remonto centruose teikiamų paslaugų. Platesnę informaciją gausite susisiekę su mumis telefonu arba atvykę į TRELO remonto centrus.

Atliekame darbus greitai ir profesionaliai

TRELO remonto centruose rūpinamės kiekvienu klientu ir siekiame užtikrinti kuo aukštesnės kokybės paslaugas. Kadangi sandėliuose laikome bene visas remontui reikiamas „Volvo“ sunkvežimių detales, visi darbai bus atlikti greitai ir be jokių kompromisų kokybei.

Galime pasirūpinti jūsų „Volvo“ sunkvežimio technine priežiūra: tepalai, aušinimo skystis, vėsinantis kondicionierius, tinkamai veikianti elektros instaliacija taip pat yra svarbi komfortiško vairavimo dalis.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje