Reduktorių remontas

Sunkvežimių reduktorių remontas

Jeigu keičiantis sunkvežimio greičiui girdite dunksėjimą ar kitus stiprius, neįprastus garsus, galite daryti išvadą, jog metas remontuoti sunkvežimio reduktorių. Taip pat, jei pastebėjote greičio perjungimo vėlavimą (tai gali būti 10 ar net 20 sekundžių), didelė tikimybė, kad reduktorius susidėvėjo ir metas jį pakeisti.

Apibendrinti galima taip: jei vairuodami sunkvežimį pastebite bet kokius pokyčius, susijusius su pavarų perjungimu, pajuntate keistą kvapą arba išgirstate garsus, kurių iki tol nebuvo, reikia kreiptis pagalbos į specialistus. Kuo anksčiau problema bus identifikuota, tuo mažiau kainuose remontas.

Reduktorius: kas tai?

Jei niekuomet neteko girdėti apie reduktorių, kyla natūralus klausimas: kas tai?

Pavarų reduktorius yra mechanizmas, kuriuo variklio išeiga nukreipiama į kitą mechaninį komponentą. Jis užtikrina saugumą, nes sumažina besisukančios įrangos greitį. Kalbant apie sunkvežimius, ne paslaptis, kad jie sudaryti iš šimtų detalių, kurios yra glaudžiai susijusios tarpusavyje. Kai kurios detalės patiria dideles apkrovas ir veikia dideliu greičiu tam, kad būtų užtikrintas stabilus transporto priemonės judėjimas.

Jų veikimo principas gana paprastas: sunkvežimio pavarų reduktorius transformuoja energiją, pakeisdamas dviejų judančių dalių sukimosi santykį.

Nuo ko priklauso sunkvežimių, vilkikų reduktorių remonto kaina?

Reduktorių remonto kaina priklauso nuo pasirinktos detalės, taip pat kainuoja ir darbas. Detalių kainą diktuoja rinka, sunkvežimio markė ir modelis, o mechaniko darbai TRELO remonto centruose Lietuvoje kanuos 40 eur už valandą, Vakarų Europoje esančiuose remonto centruose – 65 eur už valandą.

Be to, jei gedimas jau įsisenėjęs, gali būti, kad yra pažeistos ir kitos detalės. TRELO darbuotojai – treliečiai, nuodugniai apžiūrėję sunkvežimį ir atlikę diagnostiką, galės įvardinti tikslią remonto sumą.

TRELO galime pasigirti tuo, kad daugumą remontui reikalingų detalių turime savo sandėliuose, arba per itin trumpą laiką galime gauti iš savo partnerių. Dėl to sutrumpėja remonto darbų laikas.

Visgi, atkreipiame dėmesį, jog senų reduktorių nerekomenduojame remontuoti ir patys neremontuojame – juos pakeičiame naujais (tam tikrais atvejais – dėvėtais), originaliais arba neoriginaliais – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą!

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje