Duslintuvų remontas

Sunkvežimių duslintuvų remontas

Dėl drėgmės, žemos temperatūros, temperatūros šuolių ar mechaninių pažeidimų atsirandanti korozija yra bene didžiausias įvairių transporto priemonių vairuotojų siaubas. Ji gali paveikti ir duslintuvus.

Žinoma, korozija yra ne vienintelis duslintuvų priešas. Važiuojant neasfaltuotais, prastos būklės keliais atsiranda tikimybė sunkvežimio dugnu užkabinti kelio dangą ir taip pažeisti išmetimo sistemą. Nors sunkvežimių prošvaisa yra aukšta, visuomet stebėkite kelią, ypač jei jis nelygus.

Išgirdus didesnį, nei įprastą, sunkvežimio triukšmą, pajutus vibracijas vairuojant ar užuodus nemalonų kvapą, metas susirūpinti išmetimo sistemos remontu.

Esant nesandariai išmetimo sistemai juntami pokyčiai gali būti pavojingi ir vairuotojo bei jo keleivių sveikatai: toksiškos dujos automobilio salone kenkia sveikatai ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Be to, tinkamai veikiantis duslintuvas padeda rūpintis saugia aplinka, nes padeda sumažinti į aplinką patenkančių pavojingų kietųjų dalelių kiekį.

Nuo ko priklauso remonto kaina?

Remonto kaina priklauso nuo duslintuvui padarytos žalos. Jei sunkvežimių vairuotojai kreipiasi į specialistus vos įtarę pirmuosius signalus, tikrai įmanoma išvengti rimtesnio gedimo. Jei gedimai atsirado dėl korozijos, gali prireikti jį suvirinti, tačiau jei duslintuvas smarkiai surūdijęs, virinimas nebus ilgalaikis sprendimas. Gali būti, kad specialistai pasiūlys jį pakeisti nauju. Turėkite mintyje, kad keičiant duslintuvą kartu būtina keisti ir išmetimo sistemos tarpines.

TRELO Vilniaus ir Kauno bei Vakarų Europoje esančių remonto centrų darbuotojai, įvertinę situaciją, gali tiksliau nustatyti galimą remonto kainą. Juk į išmetimo sistemą įeina ne tik duslintuvas, bet ir tokios dalys kaip katalizatorius, suodžių filtras, išmetimo kolektorius. Jos visos tarpusavyje susijusios, todėl, gali būti, kad tvarkant duslintuvą, drauge teks keisti ir kitas dalis, taip pašalinant išmetimo sistemos trūkumus.

Kviečiame registruotis remontui Vilniuje, Kaune ir Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Vos pastebėjus pirmuosius neįprastus signalus, tokius kaip vibracijos transporto priemonės salone, nemalonus kvapas, neįprasti garsai, nieko nelaukite ir suskubkite registruotis į TRELO remonto centrus. Patyrę darbuotojai greitai identifikuos problemas ir padės jas išspręsti.

Sandėliuose turime kone visas duslintuvų remontui reikalingas detales, todėl remontas bus atliktas greitai ir jūsų sunkvežimis vėl galės išriedėti į trasą – nekaldamas pavojaus nei jo vairuotojui, nei aplinkai.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje